השתתפויות בנכסים REP

מאמרים מקצועיים ותקשורת

אם בעבר מינוי חברת ניהול לפרויקט משרדים או מסחר היה בגדר מותרות, הרי שכיום מינוי חברות ניהול נכסים לפרויקטים בתחום הנדל"ן המניב הינו בגדר הכרח, שכן המערכות האלקטרו מכניות והמתקנים המשותפים הינם מערכות חכמות המחייבות טיפול של גורמי מקצוע המתמחים בתחומם.
נדל"ן מניב – העלייה בביקושים משפיעה על שוק הנדל"ן המניב המקומי ומייצרת אלטרנטיבות השקעה לנדל"ן מניב באזורי ביקוש
נדל"ן מניב, נדל"ן מסחרי ומה שבניהם החלטנו לקחת יוזמה והושבנו את אחד האנשים היותר עסוקים אצלנו, לשיחה של אחד על אחד, ושאלנו אותו את כל השאלות החשובות והמעניינות שעולות אצל כל מי שמתעניין בתחום הנדל"ן המניב בישראל.
מגמת ענף המשרדים בישראל ממשיכה להתחזק, ומביאה עמה בשורה מפתיעה: הצפי לעלייה בדמי השכירות מתחזק. בשלוש השנים הקרובות עתידים להבנות באזור המרכז כ-800,000 מ"ר שטחי משרדים (מהם כ-500 אלף מ"ר רק בתל אביב) ולמרות זאת יש הסבורים כי דמי השכירות עתידים לפרוץ גבולות כנגד כל התחזיות.
כיצד הגדילה בביקושים משפיעה על שוק הנדל"ן המניב המקומי או מה אלטרנטיבות ההשקעה כיום לנדלן מניב באזורי ביקוש?
ניהול ואחזקה של מגדלים ומתחמי מגורים על ידי חברת ניהול נכסים, הוא כבר מזמן בגדר חובה ולא מותרות. חברת הניהול דואגת לתחזוקה שוטפת ותחזוקה מונעת של המערכות המתקדמות, התשתיות והמתקנים השונים. הדיירים נהנים מרמת חיים גבוהה, מנכס מטופח ונקי שערכו נשמר ולעיתים אף מושבח, ובהמשך משקט נפשי.
נכסים מניבים בתחום המגורים והמסחרי, הפכו לאפיק השקעה מבוקש, בזכות התשואה היפה, פוטנציאל ההשבחה הגבוה והביטחון הכלכלי שהם מספקים לאנשים פרטיים וחברות.אילו סוגי נכסים מניבים קיימים? למה כדאי לשים לב בעת רכישתם? על כך בכתבה הבאה.
רוחמה אברהם, מנכ"ל "השתתפויות בנכסים", מסבירה כיצד המרלו"גים החכמים מובילים לפריחה ורווחיות של עסקים, למרות משבר הקורונה. על כך בכתבה הבאה.
בימים אלו של משבר הקורונה, ענף הנדל"ן נדרש להתאים את עצמו למציאות החדשה והמאתגרת. רוחמה אברהם, מנכ"לית חברת "השתתפויות בנכסים", מציגה את הגישה החדשנית והיצירתית שתוביל לשינוי פני הענף וקוראת לרגולטור להירתם אף הוא למאמץ הלאומי.
בתפוסה מלאה
פרויקט משרדים מפואר הממוקם בצידו המזרחי של מתחם ביה”ח וולפסון, ברחוב הלוחמים 53 בחולון. הבניין כולל 4 קומות משרדים בחלוקה גמישה מעל קומת מסחר הפונה לרחוב הלוחמים בחולון. בפרויקט לובי כניסה יוקרתי ומעוצב, 2 מעליות מהירות, עמדת שומר ועוד.
דילוג לתוכן