השתתפויות בנכסים REP

Integrated Facility Management

תכנית האחזקה בחברת השתתפויות בנכסים נבנית לכל לקוח ולקוח בהתאם לצרכיו, בהדגש לתקציב ותפיסת האחזקה הייחודית שלו. הסינרגיה של יכולות ומשאבים, הנדסיים ותפעוליים כאחד, תחת מטרייה ניהולית אחת, כמו גם, שימוש בפלטפורמות מתקדמות לניהול אחזקה, מעקב ובקרה, ניהול לוחות זמנים, אחזקת מנע ועמידה ב – SLA.

אלו בעצם תהליכים בשיגרות האחזקה שאנו מציעים – מנע ושבר – אשר מטופלים ומבוקרים בקפידה, תחת פרוטוקולים ואינדיקטורים ברורים, מה שמאפשר ללקוחות שלנו ראש שקט ויכולת להתרכז ולהתפנות לפעילות העסקית שלהם ולהשאיר לנו את הניהול ותחזוקת הנכס שלהם והם יודעים שפעילות זו נמצאת בידיים טובות ומקצועיות.

Integrated Facility Management – היא בעצם קבלת אחריות על כל פעילות האחזקה, הניהול והשירותים של כל ארגון, חברה, נכס וכיו"ב.

כך הלקוח יכול להתמקד אך ורק בפעילות העסקית המרכזית שלו ואת כל פעילות השירות והתחזוקה מסביב, שכוללת עשרות קבלנים, נותני שירותים ורכש – מבצעת חברת השתתפויות בנכסים. לחברתנו יש כיום אלפי לקוחות והיא נחשבת לאחת מבין חמש חברות הניהול הגדולות בישראל עם ותק וניסיון של מעל ל50 שנים.
חברת השתתפויות בנכסים לוקחת צעד קדימה ומתכוונת להיות חלק ואף חלוצה בכל הקשור לניהול ותחזוקה מבנים חכמים והכל תחת קורת גג אחת, במטרה להשיג יעילות תפעולית גבוהה הרבה יותר, רווחיות מקסימלית וחוויית שירות מעולה, לשם כך אנו מפעילים בנוסף לעובדים הנמנים במצבת כ"א של החברה מערך של נותני שירותים IN HOUSE, המונה מאות בעלי מקצוע בתחומים שונים ובאמצעות מוקד בקרה אנו מחברים אותם לאירוע (קריאה) ופותרים בעיות בזמן קצר ויעיל.

השתתפויות בנכסים בישראל מכינה את עצמה לאחזקה מודרנית מתקדמת ומדגישה זאת בייעוץ הטרומי שהיא מנהלת לכל קבלן בניה / אדריכל, מהנדס וכו' כאשר בונים בניין לקחת זאת בחשבון ולא כמרכיב שמתווסף בהמשך.
כמו שאנו מתקדמים כך גם מקבלי השירות ידרשו שירות מידי ולא ירצו לחכות לשירות במשך שעות. אנו שולטים באמצעות האפליקציה מתי הצוותים שלנו טיפלו בקריאתכם וע"ב זה לדרג את איכות השירות בהתאם.
מכל האמור לעיל, התובנה המרכזית שלנו שאנחנו כבר לא מוכרים רק שירות, אלא מוכרים חוויה שאנו נערכים אליה מראש, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, ספקים, אנשי מקצוע, ידע ומשקיעים חשיבה להקדים את העתיד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן