השתתפויות בנכסים REP

חניונים:

ניהול חניון זו מלאכה מורכבת אך חיונית לשמירה על תחזוקת החניון ע”מ למשוך יותר אנשים לחנות אצלך ולהיכנס לעסק שלך.
על כן, חשוב מאוד לתחזק ולנהל את החניון היטב.
ל- ניהול מקצועי של חניון יש השפעה רבה על הרושם שיחול על הלקוח שחונה ועל תדמית הבניין כולו והשירותים המוצעים בו.
לכן, אין לזלזל בקיומו של החניון, אף לא בצורך ב- ניהול ותפעול שלו, על מנת לקדם את העסק שלך בצורה מעולה ולהעניק ללקוחותיך חוויה נהדרת.

ברור לנו שלהיכנס לחניון חם חנוק וכמעט ולא מואר זה דבר מרתיע ביותר, אשר עלול לעתים רבות ליצור רושם רע על בית העסק או להרתיע אנשים מלחזור לשם פעם נוספת אם הדבר לא הכרחי.
רבים אינם מודעים לכמה מלאכת ניהול ותפעול החניונים הינה מורכבת. ניהול מקצועי של החניון דורש הקדשת תשומת לב רבה להמון פרטים- תפעול ובקרה על ההתנהלות בחניון, תחזוקה מקצועית של הציוד וניקוי המרחב, ניהול תזרים התשלומים, אבטחה, ניהול כוח אדם ועוד.
פעולות מגוונות אלו דורשות השקעת מאמצים רבים, הוצאות ומשאבים ניהוליים רבים, אותם אנחנו-חברת השתתפויות בנכסים בישראל בע"מ מספקים.
מגוון השירותים שאנו מספקים וה- ניהול המקצועי שלנו יאפשר לכם לקוחותינו להישאר רגועים בידיעה שהגורמים שמטפלים בחניה של עסקכם הם בעלי ניסיון וידע מקצועי רב.

חברת השתתפויות בנכסים בישראל בע"מ בעלת ניסיון רב של למעלה מ 50 שנים ב- ניהול ותפעול חניונים (בין היתר), וכלל הפעולות נעשות בצורה המקצועית, האחראית והבטוחה ביותר.
אנו, מתפעלים מערך אחזקת חניונים מקצועי ומקפידים על רמות שירות ו- ניהול מצוינים.
אנו מפעילים צוותי ניקיון שפועלים רבות ע”מ לתחזק את החניון באופן שמותאם בדיוק לסוגי הריצופים והמשטחים בחניון.
אנו מומחים ב- ניהול ותחזוקה של מגוון ריצופים, החל מבטון ואפוקסי ועד אספלט. דואגים לשילוט מקצועי לאחר מיפוי והתייעצות עם מומחי תחום, בנוסף, יש לנו מערך אנושי מקיף ומוביל שערוך לטיפול מידי בכל תקלה במערכות המידע והמחשבים, האינסטלציה, החשמל, השערים המכניים, כיבוי האש ועוד.

בנוסף, בעבודתנו אנו ננהל את מערך כוח האדם לרבות- ביצוע סיורים שוטפים, נציב אנשי בידוק וכיבוי אש ונדאג למערך אבטחה שלם. יש לנו אנשי תחזוקה האחראים על מערכות האבטחה (צילום ומעקב), ואנו נדאג להעניק ללקוחות מערך שירות שיספק מענה למגוון הבעיות והתקלות שעלולות לצוץ.
אנו נטפל ב- ניהול החניון כך שאתם וכך לקוחותיכם תהיו מרוצים. אנחנו נושאים בהיבטים הכספיים, הניהוליים וניהול כוח האדם  ומטפלים גם במכשור.
יש לנו ניסיון של שנים רבות אשר בו צברנו הבנה נרחבת של דרך ההתנהלות הנכונה ביותר מול הרשויות הרלוונטיות וגורמי התברואה הנדרשים, כך שתוכלו להיות רגועים, כי אתם, החניון שלכם ועסקכם נמצאים בידיים טובות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דילוג לתוכן