השתתפויות בנכסים REP

שומרים על הנכס עם חברת ניהול נכסים

ניהול ואחזקה של מגדלים ומתחמי מגורים על ידי חברת ניהול נכסים, הוא כבר מזמן בגדר חובה ולא מותרות. חברת הניהול דואגת לתחזוקה שוטפת ותחזוקה מונעת של המערכות המתקדמות, התשתיות והמתקנים השונים. הדיירים נהנים מרמת חיים גבוהה, מנכס מטופח ונקי שערכו נשמר ולעיתים אף מושבח, ובהמשך משקט נפשי.

מדוע השירות של חברה חיצונית חיוני?

קדמה טכנולוגית

בשנים האחרונות, עקב הצמצום בעתודות הקרקע והעלייה הגוברת בביקוש לדירות, בולטת המגמה של בנייה לגובה באזור המרכז והמגדלים צצים כפטריות לאחר הגשם. בעבר, מתחמי מגורים ובניינים נוהלו על ידי וועד הבית.

כיום, המתחמים והמגדלים כוללים מערכות מורכבות ויקרות הדורשות תחזוקה וניהול של חברת ניהול נכסים, המעסיקה בין היתר מהנדסים ואנשי אחזקה מנוסים.
דרישות הרגולציה

 • מכיוון שהמערכות המתקדמות דורשות טיפול של מהנדסים, התב"עות מחייבות את היזם לחתום על חוזה מול חברת ניהול, כדי לקבל טופס 4.
  התחדשות עירונית
 • כיום נבנים פרויקטים רבים של התחדשות עירונית, המובילים להגדלת מספר יחידות הדיור בבניין ולתוספת של מערכות משותפות, בכל התמ"אות. כדי לתת מענה לכמות הגוברת של הדיירים ולתוספת של המערכות המורכבות, יש צורך במינוי של חברת ניהול.

מה כוללים שירותי חברת ניהול נכסים?

 • ניקיון, הדברה, גינון, תשתיות ועוד.
 • שירותי אחזקה שוטפת ותחזוקה מונעת – הכוללים תחזוקה שוטפת של כלל המערכות השונות כגון מערכות מיזוג אוויר, מעליות, גנרטורים ועוד. האחזקה השוטפת כוללת: שירותי ניקיון, הדברה, גינון, צביעה ועוד.
 • שירותי אחזקת שבר – החלפת מערכות ומתקנים לאחר שארעה תקלה או כשל מערכתי.
 • שדרוג של המערכות – המתבצעת לרוב לצורך התאמת המערכות לסטנדרטים ולצרכים של הפרויקט.

כמה זה עולה לכם?

התשלומים העיקריים במגדלים ומתחמי מגורים כוללים: חשבונות ציבוריים של מים וחשמל, ביטוח, ניקיון, גינון ואחזוקת מעליות ומערכות אלקטרו מכניות שונות. בחלק ניכר ממתחמי המגורים, הדיירים מפרישים כסף מדי חודש לקרן פחת, למימון חלק מתחזוקת השבר והשדרוג.

ככל שהבניין חדש וגבוה יותר, דמי האחזקה יקרים יותר, בשל תוספת המערכות והמתקנים השונים כגון: חניונים, לובי מרוהט ומפואר, מועדון דיירים, חדר כושר, ספא ובריכה ולעיתים אף שירותי שמירה.

הייחוד של חברת השתתפויות בנכסים

הקפדה על איכות

 • עבודה תחת נהלים מחמירים ובקרת איכות iso 2015.
 • דיווח בזמן אמת על טיפול באירועים באמצעות מערכות מתקדמות – חברת השתתפויות בנכסים משתמשת במערכות מחשוב מתקדמות, כולל אפליקציות ותוכנות, המאפשרות לדיירים דווח על כל תקלה ולקבל עדכון אונליין על סטטוס הטיפול בה.
 • דוחות ניהול ומעקב בשקיפות מלאה – הדיירים יכולים להיכנס למערכות החברה באמצעות שם משתמש וסיסמא, להפיק דוחות בקלות.
 • שירותי ניהול השכרות – הכוללים טיפול מלא בכל תהליך השכרת הנכס, משלב המו"מ, דרך החתימה על החוזה וטיפול שוטף בהמשך הכולל גביית שכר דירה, ניהול ערבויות, חידוש חוזים, הנה"ח ועוד..
 • הגדלת הכנסות עבור הדיירים – בדרכים שונות כגון: הצבת אנטנות סלולריות על הבניין, הצבת שלט פרסומי על הבניין, בחינת אפשרויות להשבחת הנכס באמצעות שינוי ייעוד, שימוש חורג ועוד.
 • יעוץ מקדמי – החברה מעניקה מניסיונה עוד בשלב תכנון הפרויקט, ייעוץ בכל הקשור למערכות משותפות, חומרי גמר וכו'. מומחי החברה מהווים חלק מצוות ההנדסה והתכנון של הפרויקט. הייעוץ שהם מספקים, חוסך עלויות כספיות ומאפשר תכנון עתידי של דמי אחזקה וניהול.

השתתפויות בנכסים, המתמחה בניהול נכסים מאז שנת 1968, מספקת מגוון שירותים מקצועיים תחת קורת גג אחת, הכולל: ניהול אחזקה, ניהול השכרות ומכירות, ייעוץ טרומי מסחרי ותפעולי. על לקוחות החברה נמנים חברות וארגונים כגון: קבוצת חג'ג', משולם לוינשטיין, נתיבי ישראל, הסוכנות היהודית, עזרה ובצרון, האפוטרופוס הכללי, מכון וייצמן ועוד.

לשירות ניהול נכסים מקצועי, אמין ואיכותי – אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולתאם פגישה לא מחייבת

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שיתוף בנלינקאדין
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ
שיתוף ב email
שיתוף בבמייל
מאמרים שיכולים לעניין אותך
דילוג לתוכן