השתתפויות בנכסים REP
אייקון של בניין להמחשה

אודותינו

אייקון של בניין להמחשה

חברה לניהול נכסים

חברת השתתפויות בנכסים הינה חברה פרטית עסקית המתמחה מאז שנת 1968 בניהול נדל"ן עסקי והנה מהחברות הוותיקות ביותר בענף. במשך למעלה מ-50 השנים מאז היווסדה, צברה חברת השתתפויות בנכסים ידע רב וניסיון מעמיק אשר מיצב את מעמדה כחברה מובילה בתחום ה- IFM, האחזקה וניהול מבנים, מערכות וספקים אלה ועוד, מתנהלים בשיטת ה- Total Management.

שיטה ייחודית המבוססת על סינרגיה בין כל שירותי החברה תחת קורת גג אחת, יחד עם אנשי מקצוע ותיקים ומיומנים, ביניהם, מהנדסים הנדסאים, טכנאים, חשמלאים ומומחים מן השורה הראשונה, המבטיחים ביצועים מיטביים ושירות מעולה ללא פשרות, בכל פרויקט קטן וגדול ככל שיהיה. החברה מעניקה יריעה נרחבת של שירותים בכל ההיבטים, לרבות ניהול שוטף של תשתיות ושירותים, תחזוקה ותפעול, ניהול מתקנים ומערכות כגון מערכות חימום, אוורור, מיזוג אוויר, גילוי אש ועשן, מעליות, שפכים, אשפה ומערך ניקיון, אבטחה ועוד למען השקט שלכם. כל השירותים ניתנים כמובן תחת קורת גג אחת, תוך הקפדה על שירות זמין של כל עובדינו, באופן מקצועי ואדיב. חברת השתתפויות בנכסים פועלת במגזר הציבורי והפרטי כאחד וביססה מוניטין מוכח של מצוינות בכל הפרויקטים שבניהולה, המסתכמים במאות נכסים ואלפי מטרים מרובעים ברחבי הארץ ובניהם: בנייני משרדים, מגדלי יוקרה, מבני תעשייה והייטק, מרכזים מסחריים, פארקים לוגיסטיים, חניונים, מקבצי דיור ועוד. בנוסף, מנהלת החברה מאות דירות להשכרה בכל רחבי הארץ המושכרות בשכירות חופשית ושכירות מוגנת. כמו כן, מעניקה החברה שירותי ייעוץ טרומי, ניהול מכירות, מערך חוזים והשכרות, השבחת נכסים וניהול ספר נכסים לאלפי חלקות.

אנו מתגאים בנתוני תפוסה של 97% בכלל הנכסים המניבים המנוהלים ע"י החברה עם שיעורי גבייה של כ – 98%. שווי הנכסים המניבים המנוהלים על ידנו נאמד במיליארדי ₪. חברת השתתפויות בנכסים דואגת לטפח קשרים ארוכי טווח עם לקוחות מכל תחומי התעשייה והמגזר הציבורי והפרטי כאחד. החברה מיישמת מערכות טכנולוגיות לפיקוח ובקרה כמו גם, מערכות לניהול משובים ולהערכת ביצועים שוטפים, כדי לתן מענה מהיר לכל לקוחותינו, לרבות הפעלת צוותי תחזוקה בהתאם לתקני איכות מחמירים וביניהם, תקן 1525 ו ISO 9001.
כחברת בת של הסוכנות היהודית, החברה מנהלת בין היתר נכסים קבועים המהווים את החוסן הפיננסי שלה זאת בשילוב אמינות ויושרה בניהול מקצועי המעניקים שקט ושלווה ללקוחות שלנו ומענה ישיר ומלא לכל הצרכים שלהם.

החברה בנויה מחמישה מחוזות, בפריסה ארצית, בראשה מטה רחב, כאשר לכל מחוז יש מנהל ותחתיו אנשי צוות המאפשרים לחברה להתמודד באיתנות עם כל אתגר, בכל נכס, לנייד עובדים ולהשיג תוצאות מיטביות עבור הנכס שלכם.
נוכחותנו כחברה בעולם האחזקה רק מתחזקת ומתפתחת, בין אם לעולמות של מיזמים חדשים, שותפויות, פיתוח טכנולוגיות ירוקות, שימור, חסכון ואתגרים נוספים ובין אם, בהצבת רף חדש של מומחיות בתחום הIFM, ניהול ואחזקת מבנים ומערכות – במקצועיות, חדשנות, אמינות ואיכות ללא פשרות!
אנו בחברת השתתפויות בנכסים פועלים תוך הקפדה על ערכי החברה, מעצם היותנו חברה בת של הסוכנות היהודית, חלוקת הדיבידנדים מופנית למטרות חברתיות נעלות ובכך אנו ולקוחותינו הופכים להיות חלק פעיל ומהותי בתרומה לחברה הישראלית.

Total & Smart Management

השתתפויות בנכסים מנהלת את נכסיה באמצעות שיטת ניהול הנקראת: Total management והכוללת בתוכה מגוון רחב של שירותים לנכס תחת קורת גג אחת, ובכלל זה:
ייעוץ טרומי בכל הקשור למערכות ומתקנים משותפים
ניהול השכרות ומכירות
ניהול אחזקה, ביצוע התאמות ושינויים בנכס
סיוע בהפקת אירועים ופעילויות קד”מ למרכזים מסחריים
השבחת נכסים
קידום תב”עות
ייזום פרויקטים וניהול הקמה
הסדרת זכויות ומעקב תכנוני
אייקון של בניין להמחשה

מערכות מחשוב מתקדמות

השתתפויות בנכסים מפעילה מערכות מחשוב מהמתקדמות בתחום ניהול הנכסים המאפשרות לבעל הנכס שקיפות מלאה.
priority
מערכת לניהול הרכש, ההזמנות, הקשר עם הלקוחות, ההוצאות והנהלת חשבונות – כלי עבודה לניהול התקציב.
✓ מערכת ERP אשר באמצעותה מנוהלים ספרי החשבונות של החברה ושל כ -160 פרויקטים שבניהולה.
✓ מודול הזמנות אשר באמצעותו מנוהל כל תהליך הרכש בחברה.
✓ כל הזמנת עבודה מאושרת ע”י מורשי חתימה בלבד בסבב אישורים המוגדר במערכת.
✓ המערכת מספקת דוחות פיננסיים לניתוח התוצאות הכספיות של כל פרויקט ופרויקט בכל רגע נתון.
✓ המערכת מספקת דוחות פיננסיים לניתוח התוצאות הכספיות של כל פרויקט ופרויקט בכל רגע נתון.
קורל
מערכת WEB מובילה לניהול האחזקה בכל פרויקט.
✓ ניהול מערך הקריאות, פתיחת קריאה מצד מקבלי השירות, לטיפול בתקלות, מעקב ופיקוח שוטפים אחר הטיפול בפועל.
✓ ניהול אחזקה שוטפת, תחזוקה מונעת ואחזקת שבר של מבנים וציוד.
✓ תחזוקה מונעת – המערכת מאפשרת ביצוע תכנון הפעולות הנדרשות לאחזקה מונעת תקופתית.
✓ ניהול הרישום של כל הציוד והמלאי.
✓ הגישה למערכת ידידותית למשתמש ונגישה באמצעות הטלפון הנייד או האינטרנט.
visitt
מערכת לניהול כספים אשר הוקמה ואופיינה לצרכי חברת השתתפויות בנכסים.

מוקדי שירות מאוישים 24/7

מוקד תקלות ממוחשב 24/7 (קישורית) מהווה גיבוי לצוות החברה
האמון על מענה טלפוני מאפשרת ללקוחות לפתוח קריאות / תקלות ON-LINE
מערכת ניהול האיכות של החברה
מאושרת לתקן ISO 9001:2008
המכון לבקרה ואיכות
דילוג לתוכן