השתתפויות בנכסים REP

ניהול מגדלי מגורים

מגדלי המגורים היוקרתיים שהוקמו ברחבי הארץ בשנים האחרונות, רחוקים שנות אור מבנייני העבר שנוהלו על ידי וועד הבית. כיום רק חברות ניהול מקצועיות יכולות לתת מענה הולם ומקיף, לצורך בניהול איכותי של מגדלי מגורים. חברות הניהול דואגות לתפעול ותחזוקה של המערכות המתקדמות הפועלות במגדלים ומספקות מגוון רחב של שירותים, המוענקים לעשרות דיירים ואף מאות 24/7.

מה הם היתרונות של חברת ניהול מגדלי מגורים?

החוק מחייבכיוון שניהול מגדלי מגורים כבר מזמן אינו בגדר מותרות, היום קיימות תב"עות המחייבות יזמים, בתחומי המגורים והמשרדים, למנות חברת ניהול טרם אכלוס.
טכנולוגיה המערכות המתקדמות הקיימות במגדלים, דורשות המון ידע בתפעולן ותחזוקתן השוטפת והמונעת. ככל שמערכות אלו מתוחזקות בצורה טובה יותר, כך קטן הבלאי והן מתפקדות היטב לאורך שנים רבות. חב' ניהול מקצועית ומנוסה תדע גם להוזיל עלויות ע"י תחזוקה מונעת המפחיתה בלאי של המערכת.
מניעת סכסוכים במגדלים מרובי הדיירים נוצרים באופן טבעי סכסוכים וחילוקי דעות, בנושאים שונים הנוגעים לאופן הניהול. סכסוכים אלו יוצרים אווירה לא נעימה וגורמים לעיכובים ולבעיות בניהול. חברת ניהול אמינה ומקצועית המתנהלת באופן אובייקטיבי מול הדיירים, פותרת כל בעיה שעולה, מונעת ו/או מפחיתה היווצרות סכסוכים.
לדוגמה, וועד הבית במגדל החליט שלא ניתן לקיים ימי הולדת במועדון הדיירים ואסר להקים סוכה משותפת על הדשא. מצב זה גרם לתסכול וכעס בקרב הזוגות הצעירים. כאשר הבניין מנוהל על ידי חברת ניהול, מצב זה נמנע מראש משום שהחברה קובעת תקנון משותף, אותו ניתן לשנות מעת לעת על פי דרישת הדיירים.
כך למשל חב' הניהול יכולה לפקח ולבקר אחר האירועים במועדון הדיירים.
הוזלת עלויות חברת ניהול גדולה יכולה לעבוד עם קבלני משנה מתחומי שמירה, תחזוקה, ניקיון ועוד.  התנהלות ארוכת השנים מול אותם קבלני משנה, מוזילה את עלות השירותים עבור הדיירים, ובכך את דמי האחזקה והניהול.
מענה 24/7  חברת ניהול עובדת סביב השעון ובמידה ומתרחשת תקלה קריטית, קיים גיבוי של אנשי המקצוע מטעמה, המספקים לדיירים מענה מיידי ומקצועי.
שירותים מיוחדיםחברות ניהול מובילות, מספקות לדיירים שירותים מיוחדים התורמים לאיכות חיי הדיירים ,כגון: שירותי ניקיון בתוך הדירות, שירותי קונסיירז', הנדימן ועוד.
צוות מקצועיחברה רצינית מעסיקה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ובהם מהנדסים, אנשי תחזוקה בכירים ועוד.

מה כוללים השירותים של חברות ניהול?

מכלול השירותים משתנה בין החברות ולכן חשוב לבדוק מה הם השירותים שכל חברה מציעה.

באופן כללי השירותים כוללים:

  • ניקיון, גינון, תחזוקה מונעת ואחזקת שבר של כלל, המערכות המשותפות, תחזוקה של שטחים משותפים כגון: חדרי כושר, טיפוח הלובי עם מערכות ישיבה, פרחים, מפיצי ריח ועוד
  • שירותי שמירה
  • חשמל ומים ציבוריים
  • התנהלות מול רשויות מקומיות – למשל, טיפול במקרים של גביית ארנונה שלא כצורך, טיפול בפינוי פסולת ועוד.
  • מערכות טכנולוגיות מתקדמות – למשל, כל דייר יכול לפתוח קריאה באמצעות הנייד ולהתעדכן על אופן טיפול התקלה.

מדוע כדאי לבחור בחברת "השתתפויות בנכסים" לניהול מגדלי מגורים?

"השתתפויות בנכסים" היא חברה אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים, הפועלת בתחום משנת 1968. אנחנו עובדים תחת נהלים מחמירים ובקרת איכות 2015 ISO.

צוות המומחים פועל מול הדיירים בשקיפות מלאה. הדיירים יכולים לפתוח קריאות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. לבעלי הנכסים קיימת אפשרות להפיק דוחות באמצעות שם משתמש וסיסמא.

אנחנו מספקים לדיירים את כלל השירותים הדרושים להם במקום אחד, על מנת שיוכלו ליהנות מנוחות מרבית, רמת חיים גבוהה ושקט נפשי. כמו כן אנו מספקים לדיירים מגוון שירותים נלווים, כמו שירותי ניהול השכרות ודואגים להגדיל את ההכנסות עבורם באמצעים שונים.

מחפשים חברת ניהול למגדל שלכם? הגעתם למקום הנכון!

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר, ממתינים לכם בטלפון 077-6656757/767

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שיתוף בנלינקאדין
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ
שיתוף ב email
שיתוף בבמייל
מאמרים שיכולים לעניין אותך
דילוג לתוכן