השתתפויות בנכסים REP

הנהלת החברה

חברת "השתתפויות בנכסים בישראל בע"מ" הוקמה ע"י הסוכנות היהודית לא"י בשנת 1968 וזה יותר מ- 50 שנים  שאנו מספקים שירותי IFM ושירותי ניהול ואחזקה באיכות מיטבית ובסטנדרטים גבוהים ביותר, מה שהופך את חברתנו לחברה מקצועית, חדשנית והוותיקה ביותר בישראל ומהמובילות בענף, קל וחומר, הניסיון הרב שצברנו  והקשר הבלתי אמצעי עם לקוחותינו, עומדים בבסיס פעילותינו ומאפשרים לנו להתמודד בהצלחה עם כל אתגר  ואתגרים רבים שעוד צפויים לנו.

רוחמה אברהם
מנכ”לית
הילה אילון, עו”ד
מנהלת פיקוח ובקרה
עו”ד ומגשרת מוסמכת, בעלת תואר ראשון ושני במשפטים.

להילה ניסיון רב בתחומי המשפט האזרחי וכן בניהול עבודת מטה מורכבת ומרובת ממשקים בשנת 2010 התמחתה במחלקה האזרחית בפרקליטות המדינה ועד לשנת 2016 עסקה בתחומי המשפט האזרחי בשוק הפרטי. בתפקידה האחרון בתאגיד האפוטרופסות הציבורי “הקרן לטיפול בחסויים – המרכז הישראלי לאפוטרופסות”, ריכזה את הטיפול בכ-120 מינויי אפוטרופסות. בשירותה הצבאי – קצינת מבצעים, סרן במיל’.

אבירם ראובן, רו”ח
מנהל מחלקת כספים

ניהול מחלקת הכספים, שותף למנכ”ל בזיהוי ופיתוח של מנועי צמיחה וקידום בכל רבדי הפעילות בחברה.

אבירם בעל ניסיון של למעלה מעשרים שנה בהובלת מערך הכספים כסמנכ"ל כספים החולש על פעילותם של מנהלי המחלקות, בביצוע רה-ארגון, בניהול נדל"ן ובהיכרות מעמיקה עם שוק הלקוחות המוסדיים והחברות היזמיות.

אבירם שימש סמנכ”ל הכספים של קבוצת נכסי אריאל במשך תשע השנים האחרונות וצבר ידע רב בתחומי הנדל"ן והכספים. בעל תואר ראשון בחשבונאות.

אליעד בן סרוק, עו"ד
מנהל המחלקה המשפטית

תמיכה משפטית בפעילות המסחרית של החברה על מחוזותיה ומחלקותיה וריכוז כל התחומים המשפטיים של החברה, לרבות הסכמים, מכרזים, גבייה ועוד. כמו כן, בקרה על כל רבדי הפעילות של החברה, בהתאם לחוקים והתקנות החלים עליה ובהתאם לכללי המנהל התקין.

החל משנת 2007 , אליעד הוא עורך דין בתחום האזרחי והמסחרי,  הוא ניהל את מחלקת הליטיגציה במשרד זוזובסקי והיה שותף במשרד וילוז'ני – בן סרוק. התמחה בפרקליטות מחוז מרכז בתחום האזרחי, נזיקין, דיני עבודה וליטיגציה.

תומר דיין
מהנדס החברה

הובלה מקצועית בתחום ה IFM, הובלת פרויקטים רחבי היקף, בקרה, פיקוח, תיעוד וניהול מקצועי של מנהלי אחזקה, בניית מתודולוגיה ותוכנית אחזקה מונעת שנתית. סמכות מקצועית באחזקת מערכות אלקטרומכניות במבנים.

בשנים האחרונות תומר עסק בניהול פרויקטים משמעותיים בתחום המיזוג, מערכות חירום ואחזקת מבנים תעשייתיים. התפקיד כלל פיקוח הנדסי, תכנון כלל מערכות הבניין, ייעוץ ומתן פתרונות הנדסיים וניהול תקציבים במיליוני שקלים. בעל תואר ראשון בהנדסת מכונות.

אסף קיסוס
מנהל רכש, פרויקטים ומכרזים

ניהול מחלקת רכש: בניית התקציב מול הלקוח כולל בקרה תמידית, קביעת הסכמי שירות רוחביים, בקרה ופיקוח על ניהול ספקים.

ניהול מחלקת קליטת פרויקטים: קליטת מידע מקיף על הדיירים, ההסכמים וקבלני המשנה. שקיפות ודיוור לבעלים עד לשלב הניהול בשגרה.

ניהול תחום המכרזים: איתור מכרזים, בניית אסטרטגיות והגדלת אחוזי הצלחה, תוך שילוב מתודולוגיית עבודה פנים ארגוניות.

אסף כיהן כסגן מנהל המערך הלוגיסטי ושרשרת האספקה במרכז הרפואי תל השומר. היה שותף בהקמת המערך הלוגיסטי ועסק בגיבוש תוכניות למיסוד שרשרת האספקה, ניהל תקציבים שנתיים, הרכש ומערך המכרזים בהיקפים של מיליוני שקלים. בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני בלוגיסטיקה ושרשרת אספקה.

איציק בראשי
מנהל מחוז מרכז

מפקד גדוד במיל בדרגת סא"ל כהן בתפקידי מנכ"ל במועצה המקומית אבו-גוש, איגוד השחייה הישראלי ועמותת ת.מ.ר. החל משנת 2013 עסק בניהול פרויקטים גדולים בתחום הנדל"ן המניב ולאחרונה אף ניהל חברת ניהול באזור המרכז אשר סיפקה שירותים בשטח של אלפי מ"ר למסחר, משרדים וחניונים. בעל תואר ראשון ושני במדעי המדינה.

רן אביטל
מנהל פיתוח ומשאבי אנוש

הענקת כל המעטפת הדרושה לחברה בנושא משאבי אנוש החל באיתור, גיוס והשמת עובדים. קליטתם במערכים השונים, טיפול בחוזי העסקה, הכשרה, העצמה, הכנת שכר על כל מרכיביו, טיפול ראוי בפרישתם של העובדים, הכוונה וייעוץ להנהלה.

כמו כן ניהול פורטל העובדים, עדכון וייעול של תהליכי עבודה ונהלי עבודה, טיפול ברווחת העובד, אחריות על יישום תקנות החוק למניעת הטרדה מינית בחברה וטיפול בתביעות משפטיות בתחום כוח אדם ומשאבי אנוש.

רן היה שותף בעסקים פרטיים בתחום הנדל”ן בארה"ב. לרן ניסיון ניהולי של למעלה מעשרים וחמש שנה, במגוון תפקידי ניהול בכירים באקדמיה הישראלית. בעל תואר ראשון במדעי החברה.

דנה אלגרבלי, רו”ח
מנהלת פרויקטים טכנולוגיים

ניהול והובלת מערך המחשוב של החברה, תוך הטמעת מערך ERP, שדרוג תשתיות IT ותקשורת, איתור והתאמת טכנולוגיות חדשות בתחומים מגוונים כמו כספים, שירות ואחזקה, BI ועוד.

דנה עסקה בתחום הביקורת כרואת חשבון במשרד KPMG ולאחר מכן כאחראית על ביקורת מערכות מידע של גופים פיננסיים. דנה רואת חשבון, בעלת תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים.

אורן כתריאל
מנהל מרלו”ג / צריפין

בין השנים 2003 ל- 2010 היה שותף להקמת קניונים וניהול מערך התפעול והאחזקה בעל ניסיון רב בתחום מערכות אלקטרומכניות, בקרות ומבנים חכמים. משנת 2010 מנהל את פארק לוגיסטי צריפין הגדול ביותר בישראל המשתרע על 274 דונם , ובו חברות מהמובילות במשק הישראלי ביניהן: קסטרו , קימברלי קלארק , קוקה קולה , מחלבות גד , רב בריח , פליין קרגו , גולברי ועוד.

מיטל גואטה
מנהלת לשכה ואיכות

מנהלת לשכה ואיכות בחברת השתתפויות בנכסים החל משנת 2015, בעלת ניסיון מעל לכ- 12 שנים בתחום האדמיניסטרציה הבכירה. בעלת תואר ראשון במדעי החברה.

אייקון של בניין להמחשה

דירקטוריון החברה

משה קלצ'ין
יו"ר דירקטוריון
אברהם נתן
ד”ר איתי שילוני
בריז’ט ביתן
טל אוחנה
מנחם גרנית
טלי דוד
ניצן צדוק
חגית וייס
מיכאל פיינברג
רונן פרץ
דילוג לתוכן