השתתפויות בנכסים REP

דבר המנכ"לית

דבר המנכ”לית רוחמה אברהם

חברת "השתתפויות בנכסים בישראל בע"מ" הוקמה ע"י הסוכנות היהודית לא"י בשנת 1968 וזה יותר מ- 50 שנים שאנו מספקים שירותי IFM ושירותי ניהול ואחזקה באיכות מיטבית ובסטנדרטים גבוהים ביותר, מה שהופך את חברתנו לחברה מקצועית, חדשנית והוותיקה ביותר בישראל ומהמובילות בענף, קל וחומר, הניסיון הרב שצברנו והקשר הבלתי אמצעי עם לקוחותינו, עומדים בבסיס פעילותינו ומאפשרים לנו להתמודד בהצלחה עם כל אתגר ואתגרים רבים שעוד צפויים לנו.

התחרות והחדשנות בתחום, חייבו אותי לבנות תכנית סדורה ומדדי תוצאה הנגזרים ממנה, לרבות פיתוח מנועי צמיחה אשר חלקם באים לידי ביטוי בהקמת מערך תמיכה טכנולוגי, הכולל קשת רחבה של שירותים מתקדמים לביסוס השירות, היערכות עתידית והמשכיות עסקית ותפקודית.

המשאב האנושי בחברה כולל מאות עובדים מתחומי ההנדסה, החשמל והאלקטרוניקה, הרכש והלוגיסטיקה, הניהול, השיווק, המשפטים, החשבונאות והכספים, ההדרכה, הבינוי, המיזוג, האינסטלציה, הייעוץ ועוד.
התנהלות החברה על היקפיה, יצרה קרקע פורייה לשת"פ עם קבלני שירות מומחים בתחומם, מכוח הקניה, הוזלנו עלויות ללקוחותינו, תוך הקפדה על רמת השירות בפיקוח ובקרה רציפים.

בניתי מודלים לצבירת הון נכסי עבורכם וחסכון במשאבים, כמו גם מודלים לניהול קהילות דיירים ושוכרים כאחד, המאפשרים זיקוק תמהיל שירותים ייחודי, התפור ומותאם בדיוק לצרכיהם.

אנו בחברת השתתפויות בנכסים פועלים תוך הקפדה על ערכי החברה, מעצם היותנו חברה בת של הסוכנות היהודית, חלוקת הדיבידנדים מופנית למטרות חברתיות נעלות ובכך אנו ולקוחותינו הופכים להיות חלק פעיל ומהותי בתרומה לחברה הישראלית. חרטנו על דגלנו את העיקרון של דרך ניהול איכותית, יעילה ושקופה, להיות קשובים לרעיונות ולצרכים של כלל לקוחותינו, נכונים בכל עת להתאמת שינויים, תוך מתן פתרונות יצירתיים וייחודיים הודות לשיטת ה – Total Management הכוללת בתוכה תמהיל רחב של שירותים IN HOUSE והכל תחת קורת גג אחת, יחד עם עובדים ותיקים, מסורים, מרוצים ומנוסים, הזמינים ליתן לכם שירות 24/7 ברמה גבוהה ואיכותית, תוך היערכות לגיבויים, תגבורים ומענה לכל תקלה בהיצע. יודגש כי בראש סדר העדיפות עומד לנגד עינינו השירות ללקוח, אמשיך לפעול במלוא המרץ, לפיתוחים וחידושים, דלתי תהא פתוחה בפניכם ועל כך אני מתחייבת, היום ובמהלך כל כהונתי. אני תקווה כי תבחרו בנו להיות חלק ממערך התמיכה והשירותים בחברתכם ואני וכל עובדי החברה, מתחייבים לעבוד עבורכם במסירות, במקצועיות, באדיבות, בחדוות יצירה וכמובן בשקיפות מלאה!

בכבוד רב,

רוחמה אברהם – מנכ"לית.

דילוג לתוכן